tel. 74 844 63 32 | 501 518 606

Wałbrzych | ul. Generała Andersa 171

 ...ciepło dla Ciebie i Twoich bliskich

gazowa pompa ciepła ROBURgazowe pompy ciepła ROBURGAHP-A gazowa absorpcyjna pompa ciepła typu powietrze/woda

Pompa ciepła przeznaczona do instalacji zewnętrznej jak i wewnętrznej (wersja GAHP - A indoor), zapewniająca produkcję wody grzewczej o temperaturze maksymalnej 65˚C. Efektywność do 165% dzięki wykorzystaniu energii odnawialnej.

Ogrzewanie obiektów przemysłowych, handlowych, mieszkaniowych i usługowych.

więcej o produkcie

GAHP-ARgazowe pompy ciepła ROBURGAHP-AR gazowa rewersyjna absorpcyjna pompa ciepła typu powietrze/woda

Rewersyjna pompa ciepła przeznaczona do instalacji zewnętrznej, zapewniająca produkcję wody grzewczej o temperaturze maksymalnej 60˚C lub wody lodowej o temperaturze minimalnej 3˚C. Efektywność do 149% dzięki wykorzystaniu energii odnawialnej.

Idealna do ogrzewania lub chłodzenia obiektów przemysłowych, handlowych, mieszkaniowych i usługowych.

 więcej o produkcie

GAHP GS

gazowe pompy ciepła ROBURGAHP-GS gazowa absorpcyjna pompa ciepła typu grunt/woda

Pompa ciepła przeznaczona do instalacji wewnętrznej, zapewniająca produkcję wody grzewczej o temperaturze maksymalnej 65˚C. Efektywność do 170% dzięki wykorzystaniu energii odnawialnej.

Budynki przemysłowe, handlowe, mieszkaniowe i usługowe w miejscach gdzie istnieje możliwość zastosowania wymiennika gruntowego. Możliwość wykorzystania wymiennika gruntowego w lecie do chłodzenia pasywnego - free cooling.

 więcej o produkcie

GAHP WS

gazowe pompy ciepła ROBURGAHP-WS gazowa absorpcyjna pompa ciepła typu woda/woda

Pompa ciepła przeznaczona do instalacji wewnętrznej, zapewniająca produkcję wody grzewczej o temperaturze maksymalnej 65°C oraz wody lodowej o temperaturze minimalnej 3°C. Efektywność do 174 % w trybie grzania. W przypadku skojarzonego wytwarzania ciepła i chłodu, np. w procesach technologicznych, możliwe jest uzyskanie do 244% efektywności.

Budynki przemysłowe, handlowe, mieszkaniowe i usługowe. Skojarzone wytwarzanie ciepła i chłodu np. w procesach technologicznych.

więcej o produkcie

pompa ciepla new WPLLogatherm WPL 14A-31A

Pompa ciepła Logatherm WPL 14A – 31A do ustawienia na zewnątrz budynku wykorzystująca powietrze atmosferyczne jako źródło ciepła. Służy do produkcji energii cieplnej do budynku, basenu i podgrzewania ciepłej wody. Urządzenie pracuje nawet do temperatury zewnętrznej -20oC zachowując wysoką sprawność. Pompy można łączyć w kaskady do 4 urządzeń, co umożliwia uzyskanie mocy do 124 kW. Modele od 14 do 25 kW wyposażone standardowe w standardzie w grzałkę elektryczną.
Moce grzewcze: 14, 18, 25 i 31 kW.

więcej o produkcie

pompa ciepla logatherm WPL12 15Logatherm WPL2 12-15

Pompy ciepła Logatherm WPL2 12-15 drugiej generacji do ustawienia na zewnątrz budynku wykorzystująca powietrze atmosferyczne jako źródła ciepła. Służy do produkcji energii cieplnej do budynku, basenu i podgrzewania ciepłej wody. Urządzenie pracuje nawet do temperatury zewnętrznej -20oC zachowując wysoką sprawność. Pompą ciepła można sterować na kilka sposobów wykorzystując sterownik naścienny Rego 800 M lub Rego 800 G. Modele WPL2 12-15 wyposażone są w urządzenie obniżające prąd rozruchowy.
Moce grzewcze: 12 i 15 kW.

więcej o produkcie

pompa ciepla logatherm WPL 5 9kW FLogatherm WPL2 6-10

Pompy ciepła Logatherm WPL2 6-10 drugiej generacji do ustawienia na zewnątrz budynku wykorzystująca powietrze atmosferyczne jako źródło ciepła. Służy do produkcji energii cieplnej do budynku, basenu i podgrzewania ciepłej wody. Urządzenie pracuje nawet do temperatury zewnętrznej -20oC zachowując wysoką sprawność. Pompą ciepła można sterować na kilka sposobów wykorzystując moduł grzewczy Logatherm AWC2 160 lub sterownik naścienny Rego 800 M lub Rego 800 G. Modele WPL2 6-10 wyposażone są w urządzenie obniżające prąd rozruchowy.
Moce grzewcze: 6, 8 i 10 kW.

więcej o produkcie

pompa ciepla‐logatherm WPL AR T TSLogatherm WPL AR

Kompaktowe pompy ciepła powietrze-woda do instalacji na zewnątrz budynku w zakresie mocy od 6-14 kW. Wysoka sprawność urządzenia zapewniona jest dzięki modulowanej pracy sprężarki i wentylatora oraz nowoczesnemu układowi chłodniczemu i sterowania. Cała instalacja składa się z części zewnętrznej (pompy ciepła) oraz części wewnętrznej.Część wewnętrzna dostępna jest w 4 wersjach do wyboru:

  • z wbudowanym 184 litrowym zasobnikiem c.w.u. z weżownicą solarną
  • z wbudowanym 190 litrowym zasobnikiem c.w.u bez wężownicy
  • w wersji naściennej do samodzielnej pracy
  • w wersji naściennej do współpracy z innym urządzeniem grzewczym.

Pompy ciepła przeznaczone są do budynków mieszkalnych lub niewielkich obiektów komercyjnych. Urządzenie posiada regulator HMC 300 z wyświetlaczem kontrolującym ogrzewanie, chłodzenie oraz ciepłą wodę.

więcej o produkcie