tel. 74 844 63 32 | 501 518 606

Wałbrzych | ul. Generała Andersa 171

 ...ciepło dla Ciebie i Twoich bliskich

gazowa pompa ciepła ROBURgazowe pompy ciepła ROBURGAHP-A gazowa absorpcyjna pompa ciepła typu powietrze/woda

Pompa ciepła przeznaczona do instalacji zewnętrznej jak i wewnętrznej (wersja GAHP - A indoor), zapewniająca produkcję wody grzewczej o temperaturze maksymalnej 65˚C. Efektywność do 165% dzięki wykorzystaniu energii odnawialnej.

Ogrzewanie obiektów przemysłowych, handlowych, mieszkaniowych i usługowych.

więcej o produkcie

GAHP-ARgazowe pompy ciepła ROBURGAHP-AR gazowa rewersyjna absorpcyjna pompa ciepła typu powietrze/woda

Rewersyjna pompa ciepła przeznaczona do instalacji zewnętrznej, zapewniająca produkcję wody grzewczej o temperaturze maksymalnej 60˚C lub wody lodowej o temperaturze minimalnej 3˚C. Efektywność do 149% dzięki wykorzystaniu energii odnawialnej.

Idealna do ogrzewania lub chłodzenia obiektów przemysłowych, handlowych, mieszkaniowych i usługowych.

 więcej o produkcie

GAHP GS

gazowe pompy ciepła ROBURGAHP-GS gazowa absorpcyjna pompa ciepła typu grunt/woda

Pompa ciepła przeznaczona do instalacji wewnętrznej, zapewniająca produkcję wody grzewczej o temperaturze maksymalnej 65˚C. Efektywność do 170% dzięki wykorzystaniu energii odnawialnej.

Budynki przemysłowe, handlowe, mieszkaniowe i usługowe w miejscach gdzie istnieje możliwość zastosowania wymiennika gruntowego. Możliwość wykorzystania wymiennika gruntowego w lecie do chłodzenia pasywnego - free cooling.

 więcej o produkcie

GAHP WS

gazowe pompy ciepła ROBURGAHP-WS gazowa absorpcyjna pompa ciepła typu woda/woda

Pompa ciepła przeznaczona do instalacji wewnętrznej, zapewniająca produkcję wody grzewczej o temperaturze maksymalnej 65°C oraz wody lodowej o temperaturze minimalnej 3°C. Efektywność do 174 % w trybie grzania. W przypadku skojarzonego wytwarzania ciepła i chłodu, np. w procesach technologicznych, możliwe jest uzyskanie do 244% efektywności.

Budynki przemysłowe, handlowe, mieszkaniowe i usługowe. Skojarzone wytwarzanie ciepła i chłodu np. w procesach technologicznych.

więcej o produkcie

pompa ciepla‐logatherm WPL AR T TSLogatherm WPL AR

Kompaktowe pompy ciepła powietrze-woda do instalacji na zewnątrz budynku w zakresie mocy od 6-14 kW. Wysoka sprawność urządzenia zapewniona jest dzięki modulowanej pracy sprężarki i wentylatora oraz nowoczesnemu układowi chłodniczemu i sterowania. Cała instalacja składa się z części zewnętrznej (pompy ciepła) oraz części wewnętrznej.Część wewnętrzna dostępna jest w 4 wersjach do wyboru:

  • z wbudowanym 184 litrowym zasobnikiem c.w.u. z weżownicą solarną
  • z wbudowanym 190 litrowym zasobnikiem c.w.u bez wężownicy
  • w wersji naściennej do samodzielnej pracy
  • w wersji naściennej do współpracy z innym urządzeniem grzewczym.


Pompy ciepła przeznaczone są do budynków mieszkalnych lub niewielkich obiektów komercyjnych. Urządzenie posiada regulator HMC 300 z wyświetlaczem kontrolującym ogrzewanie, chłodzenie oraz ciepłą wodę.

więcej o produkcie

logasol SKS 5Kolektor płaski Logasol SKS 5.0

Logasol SKS 5.0 podnoszą wysoko poprzeczkę w zakresie właściwego wykorzystania energii słonecznej. Jego wydajność, niezawodność oraz żywotność mogą służyć za wzór dla innych płaskich kolektorów słonecznych.

Logasol SKS 5.0 kierowany jest do osób, które cenią komfort użytkowania oraz najlepsze i najbardziej wydajne rozwiązania techniczne. Kolektor ten w szczególności rekomendowany jest do dużych układów solarnych, gdzie decydujące znaczenie odgrywa sprawność oraz niezawodność pracy całego pola kolektorów.

SKS 5.0 to innowacyjny i wyjątkowy kolektor, który osiąga porównywalny uzysk energetyczny jak kolektory próżniowe. Dzięki sprawności równej 82,4 % gwarantuje on szybki zwrot z inwestycji oraz znaczącą redukcję kosztów związanych z podgrzewem c.w.u., ogrzaniem wody basenowej, wspomaganiem c.o.

Logasol SKS 5.0 dostępny jest zarówno w wersji pionowej (-S) jak i poziomej (-W) z kompletem akcesoriów do montażu na dachu pochyłym, płaskim/fasadzie oraz w połaci dachu.

więcej o produkcie

ecocondens goldtermet logoekotermet2Ecocondens Gold 35 -  jedno- i dwufunkcyjne gazowe kotły kondensacyjne NOWOŚĆ

Gazowe kotły kondensacyjne EcoCondens Gold, to najnowocześniejsze urządzenia wykorzystujące efekt kondensacji do celów grzewczych na europejskim rynku. Kotły te charakteryzują się nowoczesną, zaawansowaną konstrukcją, niezwykle przyjazną dla instalatora i użytkownika. Zastosowanie podzespołów renomowanych światowych firm gwarantuje zachowanie zarówno najwyższego poziomu jakościowego i technicznego, jak też zapewnia rozwiązanie o najwyższej efektywności.

Niezwykle szeroki zakres modulacji pozwalający na osiągnięcie bardzo niskiej mocy minimalnej - sprawia że kotły EcoCondens Gold można zastosować do ogrzania bardzo małych powierzchni oraz mieszkań - a przy tym w odróżnieniu od kotłów tradycyjnych uzyskują najwyższą efektywność

więcej o produkcie