tel. 74 844 63 32 | 501 518 606

Wałbrzych | ul. Generała Andersa 171

 ...ciepło dla Ciebie i Twoich bliskich

gazowa pompa ciepła ROBURgazowe pompy ciepła ROBURGAHP-A gazowa absorpcyjna pompa ciepła typu powietrze/woda

Pompa ciepła przeznaczona do instalacji zewnętrznej jak i wewnętrznej (wersja GAHP - A indoor), zapewniająca produkcję wody grzewczej o temperaturze maksymalnej 65˚C. Efektywność do 165% dzięki wykorzystaniu energii odnawialnej.

Ogrzewanie obiektów przemysłowych, handlowych, mieszkaniowych i usługowych.

więcej o produkcie

GAHP-ARgazowe pompy ciepła ROBURGAHP-AR gazowa rewersyjna absorpcyjna pompa ciepła typu powietrze/woda

Rewersyjna pompa ciepła przeznaczona do instalacji zewnętrznej, zapewniająca produkcję wody grzewczej o temperaturze maksymalnej 60˚C lub wody lodowej o temperaturze minimalnej 3˚C. Efektywność do 149% dzięki wykorzystaniu energii odnawialnej.

Idealna do ogrzewania lub chłodzenia obiektów przemysłowych, handlowych, mieszkaniowych i usługowych.

 więcej o produkcie

GAHP GS

gazowe pompy ciepła ROBURGAHP-GS gazowa absorpcyjna pompa ciepła typu grunt/woda

Pompa ciepła przeznaczona do instalacji wewnętrznej, zapewniająca produkcję wody grzewczej o temperaturze maksymalnej 65˚C. Efektywność do 170% dzięki wykorzystaniu energii odnawialnej.

Budynki przemysłowe, handlowe, mieszkaniowe i usługowe w miejscach gdzie istnieje możliwość zastosowania wymiennika gruntowego. Możliwość wykorzystania wymiennika gruntowego w lecie do chłodzenia pasywnego - free cooling.

 więcej o produkcie

GAHP WS

gazowe pompy ciepła ROBURGAHP-WS gazowa absorpcyjna pompa ciepła typu woda/woda

Pompa ciepła przeznaczona do instalacji wewnętrznej, zapewniająca produkcję wody grzewczej o temperaturze maksymalnej 65°C oraz wody lodowej o temperaturze minimalnej 3°C. Efektywność do 174 % w trybie grzania. W przypadku skojarzonego wytwarzania ciepła i chłodu, np. w procesach technologicznych, możliwe jest uzyskanie do 244% efektywności.

Budynki przemysłowe, handlowe, mieszkaniowe i usługowe. Skojarzone wytwarzanie ciepła i chłodu np. w procesach technologicznych.

więcej o produkcie